MOT-I-81445-SG37
- Артикул производителя:
- MOT-I-81445-SG37
- Краткое описание:
- 37MM SPUR GEAR MOTOR - BRUSHED,
- Diameter - Shaft :
- 0.236" (6.00mm)
- Gear Reduction Ratio :
- 70
- Length - Shaft and Bearing :
- 3.189" (81.00mm)
- Mounting Hole Spacing :
- 1.220" (31.00mm)
- Operating Temperature :
- Power - Rated :
- 11W
- RPM :
- 76 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 1.457" Dia (37.00mm)
- Termination Style :
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- 328.85 / 2322.21
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- 152.76 / 1078.73
- Voltage - Rated :
- 12VDC