MOT-I-81343-37B
- Артикул производителя:
- MOT-I-81343-37B
- Производитель/Бренд:
- ISL Products International
- Краткое описание:
- 37mm Spur Gear Motor, Offset Sha
- Производитель :
- ISL Products International
- Категория товара :
- Motors - AC, DC
- Diameter - Shaft :
- 0.236" (6.00mm)
- Encoder Type :
- Features :
- Function :
- Gearmotor
- Gear Reduction Ratio :
- 120
- Length - Shaft and Bearing :
- 0.577" (14.65mm)
- Motor Type :
- Brushed
- Mounting Hole Spacing :
- 1.220" (31.00mm)
- Operating Temperature :
- Power - Rated :
- 5W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 64 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 1.457" Dia (37.00mm)
- Termination Style :
- Quick Connect
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- 111.1 / 784.53
- Type :
- DC Motor
- Voltage - Rated :
- 24VDC