1332-20-1-0500-002-1-TS
- Артикул производителя:
- 1332-20-1-0500-002-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 20AWG WHT 50'
- Conductor Strand :
- 7/0.0063"
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.065" (1.65mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.013" (0.33mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 50.00' (15.24m)
- Operating Temperature :
- -80°C ~ 200°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 20 AWG