55PC021A-26-9CS2665
- Артикул производителя:
- 55PC021A-26-9CS2665
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- HOOK-UP DL WALL STRND 26AWG WHT
- Производитель :
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up, Dual Wall
- Conductor Material :
- Copper, Silver Coated
- Conductor Strand :
- 19/38
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.036" (0.91mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.008" (0.20mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- Operating Temperature :
- 200°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 26 AWG