VG.ECI6360DK1.PP63.2.30
- Артикул производителя:
- VG.ECI6360DK1.PP63.2.30
- Краткое описание:
- GEARMOTOR 133 RPM 48V PLANETARY
- Diameter - Shaft :
- 0.591" (15.00mm)
- Gear Reduction Ratio :
- 30
- Length - Shaft and Bearing :
- 1.535" (39.00mm)
- Mounting Hole Spacing :
- 2.047" (52.00mm)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- RPM :
- 133 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 2.480" Dia (63.00mm)
- Termination Style :
- Wire Leads
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- 3739 / 26400
- Voltage - Rated :
- 48VDC