PHUA3015-30A-21-000
- Артикул производителя:
- PHUA3015-30A-21-000
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- VIBRATION PIEZO MOTOR 12V
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- Motors - AC, DC
- Diameter - Shaft :
- Encoder Type :
- Features :
- Function :
- Vibration (Piezo)
- Gear Reduction Ratio :
- Length - Shaft and Bearing :
- Motor Type :
- Mounting Hole Spacing :
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- RPM :
- Size / Dimension :
- Rectangular - 1.181" x 0.591" (30.00mm x 15.00mm)
- Termination Style :
- Solder Pad
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- Type :
- Voltage - Rated :
- 12VDC