VZ43FC1B5640005L
- Артикул производителя:
- VZ43FC1B5640005L
- Производитель/Бренд:
- Vybronics Inc
- Краткое описание:
- VIBRATION ERM MTR 9000 RPM 1.3V
- Производитель :
- Vybronics Inc
- Категория товара :
- Motors - AC, DC
- Diameter - Shaft :
- Encoder Type :
- Features :
- Function :
- Vibration, ERM
- Gear Reduction Ratio :
- Length - Shaft and Bearing :
- 0.217" (5.50mm)
- Motor Type :
- Mounting Hole Spacing :
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 9000 RPM
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.177" x 0.169" (4.50mm x 4.30mm)
- Termination Style :
- J Lead
- Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
- Torque - Rated (oz-in / mNm) :
- Type :
- DC Motor
- Voltage - Rated :
- 1.3VDC