55A7307-22-9CS2939
Артикул производителя:
55A7307-22-9CS2939
Производитель/Бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Краткое описание:
HOOK-UP SOLID 22AWG 600V WHITE
Производитель :
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Conductor Strand :
Solid
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.036" (0.91mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
0.005" (0.13mm)
Jacket Color :
White
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG