44/0411-22-2CS470
Артикул производителя:
44/0411-22-2CS470
Краткое описание:
HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG RED
Jacket (Insulation) Diameter :
0.046" (1.17mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0030" (0.076mm)
Jacket Color :
Red
Length :
Operating Temperature :
135°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG