44/0411-22-0CS470
Артикул производителя:
44/0411-22-0CS470
Производитель/Бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Краткое описание:
HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG BLK
Производитель :
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up, Dual Wall
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.046" (1.17mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0030" (0.076mm)
Jacket Color :
Black
Length :
Operating Temperature :
135°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG