55A1111-22-9-2
Артикул производителя:
55A1111-22-9-2
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHITE
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.043" (1.09mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.008" (0.20mm)
Jacket Color :
White
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG