VFD33AMS23ANSAA
- Артикул производителя:
- VFD33AMS23ANSAA
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- VFD-MS300, 10HP 7.5KW 230V 33A H
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- Motor Driver Boards, Modules
- Control / Drive Type :
- Variable Frequency Drive (VFD)
- Current - Output :
- 33A
- Features :
- For Use With/Related Products :
- MS300 Series
- Interface :
- USB, RS-485
- Motor Type :
- AC Motor
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Motors :
- 4
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Product Status :
- Active
- Type :
- Module
- Voltage - Load :
- Voltage - Supply :
- 230VAC
- Wattage - Load :
- 7500 W