3239-18-1-0500-010-1-TS
Артикул производителя:
3239-18-1-0500-010-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 18AWG VIO 250'
Conductor Strand :
34/0.0071"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.082" (2.08mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.022" (0.55mm)
Jacket Color :
Violet
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
18 AWG