FF0001802P10980
- Артикул производителя:
- FF0001802P10980
- Производитель/Бренд:
- Enerdoor
- Краткое описание:
- LINE REACTOR 480V 2.1A
- Производитель :
- Enerdoor
- Категория товара :
- Accessories
- Accessory Type :
- AC Line Reactor
- For Use With/Related Products :
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 480V, 746W, 2.1A