FF02P2104P81293
- Артикул производителя:
- FF02P2104P81293
- Производитель/Бренд:
- Enerdoor
- Краткое описание:
- LINE REACTOR 230V 4.6A
- Производитель :
- Enerdoor
- Категория товара :
- Accessories
- Accessory Type :
- AC Line Reactor
- For Use With/Related Products :
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 230V, 746W, 4.6A, 2.21mH