BR1K5W013
- Артикул производителя:
- BR1K5W013
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- RESISTOR 1500W 13 OHM
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- Accessories
- Accessory Type :
- Braking Resistor
- For Use With/Related Products :
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 13Ohm, 1.5kW