55A0812-12-3
Артикул производителя:
55A0812-12-3
Краткое описание:
HOOK-UP DL WALL STRND 12AWG ORG
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Conductor Strand :
37/28
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.111" (2.82mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Orange
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG