11047-12-1-0500-012-1-TS
Артикул производителя:
11047-12-1-0500-012-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 12AWG GRAY FEET
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/0.0092"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.090" (2.29mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyphenylene Ether (PPE)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
Enter Number of Feet in Order Quantity
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 11047
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG