10064-30-1-0500-010-1-TS
- Артикул производителя:
- 10064-30-1-0500-010-1-TS
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 30AWG 30V VIO 500'
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 7/0.0039"
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.024" (0.61mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.006" (0.15mm)
- Jacket Color :
- Violet
- Length :
- 500.0' (152.4m)
- Operating Temperature :
- -80°C ~ 105°C
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- UL Style 10064
- Voltage :
- 30V
- Wire Gauge :
- 30 AWG