1332-24-1-0500-010-1-TS
- Артикул производителя:
- 1332-24-1-0500-010-1-TS
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 24AWG VIOLET 500'
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 7/0.0079"
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.051" (1.30mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.013" (0.33mm)
- Jacket Color :
- Violet
- Length :
- 500.0' (152.4m)
- Operating Temperature :
- -80°C ~ 200°C
- Ratings :
- UL Style 1332
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 24 AWG