26H2402.5
- Артикул производителя:
- 26H2402.5
- Производитель/Бренд:
- Remington Industries
- Краткое описание:
- #26 HVY MAG WIRE, 240C NAT 2.5LB
- Производитель :
- Remington Industries
- Категория товара :
- Magnetic Wire
- Conductor Material :
- Copper, Annealed Bare
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.018" (0.46mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Polyimide
- Length - Approximate :
- 198.0' (60.4m)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- MW 16-C
- Wire Gauge :
- 26 AWG