26H240P.5
- Артикул производителя:
- 26H240P.5
- Краткое описание:
- #26 HVY MAG WIRE, 240C NAT 8OZ
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.018" (0.46mm)
- Length - Approximate :
- 40.0' (12.2m)
- Wire Gauge :
- 26 AWG