26H240P.125
- Артикул производителя:
- 26H240P.125
- Краткое описание:
- #26 HVY MAG WIRE, 240C NAT 2OZ
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.018" (0.46mm)
- Length - Approximate :
- 10.0' (3m)
- Wire Gauge :
- 26 AWG