19HNSP.125
- Артикул производителя:
- 19HNSP.125
- Производитель/Бренд:
- Remington Industries
- Краткое описание:
- #19 HVY MAG WIRE, 155C RED 2OZ
- Производитель :
- Remington Industries
- Категория товара :
- Magnetic Wire
- Conductor Material :
- Copper, Annealed Bare
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.039" (0.98mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Polyurethane (PU)
- Length - Approximate :
- 31.0' (9.4m)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- MW 80-C
- Wire Gauge :
- 19 AWG