SU6000XFMR2U
- Артикул производителя:
- SU6000XFMR2U
- Производитель/Бренд:
- Interlight
- Краткое описание:
- Replacement for Tripp Lite SU600
- Производитель :
- Interlight
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- 13 (UPS)
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- 4' (1.22m)
- Form :
- Rackmount, Tower
- Height :
- 3.500" (88.90mm)
- Input Connector :
- NEMA L6-30P, Hardwired
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- NEMA 5-15R (4), NEMA 5-15/20R (8), NEMA L6-30R (1)
- Power - Rated :
- 6kVA / 6000W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 21.800" L x 17.500" W (553.72mm x 444.50mm)
- Type :
- Standby (No Regulation)
- Voltage - Input :
- Voltage - Output :
- 120V, 208V, 240V