SV3000RT120
- Артикул производителя:
- SV3000RT120
- Производитель/Бренд:
- Staco Energy Products Company
- Краткое описание:
- UPS SINGLE PHASE 3KVA/2.7KW 120V
- Производитель :
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- 5 (UPS)
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- Backup Time - Max Load :
- 2.7 minutes
- Cord Length :
- 6' (1.83m)
- Form :
- Rackmount, Tower
- Height :
- 3.394" (86.20mm)
- Input Connector :
- NEMA L5-30P
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- NEMA 5-20R (4), NEMA L5-30R
- Power - Rated :
- 3kVA / 2700W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 27.740" L x 17.244" W (704.60mm x 438.00mm)
- Type :
- Online (Double Conversion)
- Voltage - Input :
- Voltage - Output :
- 120V, 230V