UPSTL12/24-200-600
- Артикул производителя:
- UPSTL12/24-200-600
- Производитель/Бренд:
- Tycon Systems Inc.
- Краткое описание:
- UPSPRO 600W 2400VA, 12//24VDC 20
- Производитель :
- Tycon Systems Inc.
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- CE, UL
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- Form :
- Chassis Mount
- Height :
- 17.543" (445.60mm)
- Input Connector :
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- Power - Rated :
- 600W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 24.114" L x 24.114" W (612.50mm x 612.50mm)
- Type :
- Standby (No Regulation)
- Voltage - Input :
- 120VAC, 240VAC
- Voltage - Output :
- 12V, 24V