UPS-ST12-100
- Артикул производителя:
- UPS-ST12-100
- Производитель/Бренд:
- Tycon Systems Inc.
- Краткое описание:
- UPSPRO 120W 1200VA, 12VDC REGULA
- Производитель :
- Tycon Systems Inc.
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- Form :
- Chassis Mount
- Height :
- 14.016" (356.00mm)
- Input Connector :
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- Power - Rated :
- 120W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 24.016" L x 15.000" W (610.00mm x 381.00mm)
- Type :
- Standby (No Regulation)
- Voltage - Input :
- 120VAC, 240VAC
- Voltage - Output :
- 12V