UPAL24/48-360-900
- Артикул производителя:
- UPAL24/48-360-900
- Краткое описание:
- UPSPRO 900W 8600VA, 24/48VDC 20A
- Approval Agency :
- CE, UL
- Height :
- 25.000" (635.00mm)
- Power - Rated :
- 900W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 68.000" L x 19.000" W (1727.20mm x 482.60mm)
- Voltage - Input :
- 120VAC, 240VAC