SVX30KM1P5B
- Артикул производителя:
- SVX30KM1P5B
- Backup Time - Max Load :
- 17 minutes
- Height :
- 79.134" (2010.00mm)
- Power - Rated :
- 30kVA / 30kW
- Size / Dimension :
- 43.307" L x 23.622" W (1100.00mm x 600.00mm)
- Voltage - Input :
- 220V, 230V, 240V (3-Phase)
- Voltage - Output :
- 220V, 230V, 240V (3-Phase)