SVX210KL8P
- Артикул производителя:
- SVX210KL8P
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- SMARTONLINE SVX SERIES 210KVA N+
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- CE
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- Form :
- Tower
- Height :
- 79.134" (2010.00mm)
- Input Connector :
- Hardwired
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- Hardwired
- Power - Rated :
- 210kVA / 210kW
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 43.307" L x 23.622" W (1100.00mm x 600.00mm)
- Type :
- Online (Double Conversion)
- Voltage - Input :
- 220V, 230V, 240V (3-Phase)
- Voltage - Output :
- 220V, 230V, 240V (3-Phase)