UBC10.241-N1
- Артикул производителя:
- UBC10.241-N1
- Производитель/Бренд:
- PULS, LP
- Краткое описание:
- DIN RAIL UPS 24V 10A W/O BATTERY
- Производитель :
- PULS, LP
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- Form :
- Din Rail
- Height :
- 4.882" (124.00mm)
- Input Connector :
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- Power - Rated :
- 360W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.685" L x 4.843" W (119.00mm x 123.00mm)
- Type :
- Standby (No Regulation)
- Voltage - Input :
- Voltage - Output :
- 24V