UPAL48-720-900
- Артикул производителя:
- UPAL48-720-900
- Производитель/Бренд:
- Tycon Systems Inc.
- Краткое описание:
- UPSPro 48V 720Ah 8640Wh Battery
- Производитель :
- Tycon Systems Inc.
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- CE
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- Form :
- Din Rail
- Height :
- 20.000" (508.00mm)
- Input Connector :
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- Power - Rated :
- 900W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 65.000" L x 18.000" W (1651.00mm x 457.20mm)
- Type :
- Standby (No Regulation)
- Voltage - Input :
- 120VAC, 240VAC
- Voltage - Output :
- 48V