UPAL24/48-720-900
- Артикул производителя:
- UPAL24/48-720-900
- Краткое описание:
- UPSPro 24/48V 8600Wh 720Ah Batte
- Approval Agency :
- CE
- Form :
- Din Rail
- Height :
- 20.000" (508.00mm)
- Power - Rated :
- 900W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 65.000" L x 18.000" W (1651.00mm x 457.20mm)
- Voltage - Input :
- 120VAC, 240VAC
- Voltage - Output :
- 24V, 48V