SCV-20002
- Артикул производителя:
- SCV-20002
- Производитель/Бренд:
- Staco Energy Products Company
- Краткое описание:
- SINGLE PHASE UPS, 2000VA, 230V
- Производитель :
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- 8 (UPS)
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- 6' (1.83m)
- Form :
- Rackmount, Tower
- Height :
- 3.390" (86.11mm)
- Input Connector :
- IEC 320-C20
- Media Lines Protected :
- RS-232
- Output Connector :
- IEC 320-C13 (8)
- Power - Rated :
- 2kVA / 1800W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 20.380" L x 17.240" W (517.65mm x 437.90mm)
- Type :
- Online (Double Conversion)
- Voltage - Input :
- Voltage - Output :
- 200V, 208V, 220V, 230V, 240V