S3M10K3B
- Артикул производителя:
- S3M10K3B
- Backup Time - Max Load :
- 20 minutes
- Height :
- 34.170" (867.92mm)
- Power - Rated :
- 10kVA / 10kW
- Size / Dimension :
- 35.430" L x 9.840" W (899.92mm x 249.94mm)
- Voltage - Input :
- 120V, 208V (3-Phase), 127V, 220V (3-Phase)
- Voltage - Output :