S3M10K1B
- Артикул производителя:
- S3M10K1B
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- 3-PHASE 208/220/120/127V 10KVA/K
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- Applications :
- Network, 3-Phase
- Approval Agency :
- CSA, FCC, UL
- Backup Time - Max Load :
- 4 minutes
- Cord Length :
- Form :
- Tower
- Height :
- 34.170" (867.92mm)
- Input Connector :
- Hardwired
- Media Lines Protected :
- RS-232
- Output Connector :
- Power - Rated :
- 10kVA / 10kW
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 35.430" L x 9.840" W (899.92mm x 249.94mm)
- Type :
- Online (Double Conversion)
- Voltage - Input :
- 120V, 208V (3-Phase), 127V, 220V (3-Phase)
- Voltage - Output :