SMX2200XLRT2U
- Артикул производителя:
- SMX2200XLRT2U
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- UPS INTL SMART RACKMOUNT
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- 8 (UPS)
- Applications :
- Network, Single Phase
- Approval Agency :
- CE
- Backup Time - Max Load :
- 5 minutes
- Cord Length :
- Form :
- Rackmount
- Height :
- 3.504" (89.00mm)
- Input Connector :
- IEC320-C20
- Media Lines Protected :
- RS-232
- Output Connector :
- C13 (8)
- Power - Rated :
- 2.2kVA / 1.92kW
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 19.488" L x 17.480" W (495.00mm x 444.00mm)
- Type :
- Line Interactive (Input Regulation)
- Voltage - Input :
- 230VAC
- Voltage - Output :
- 220V, 230V, 240V