SU5000XFMR2UTAA
- Артикул производителя:
- SU5000XFMR2UTAA
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- SMARTONLINE STEP-DOWN ISOLATION
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- 13 (UPS)
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- 10' (3.05m)
- Form :
- Rackmount, Tower
- Height :
- 3.500" (88.90mm)
- Input Connector :
- NEMA L6-30P
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- NEMA 5-15/20R (12), NEMA L6-30R (1)
- Power - Rated :
- 5kVA / 5000W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 20.750" L x 17.500" W (527.05mm x 444.50mm)
- Type :
- Online (Double Conversion)
- Voltage - Input :
- Voltage - Output :
- 120VAC, 208VAC