SMARTINT2200VS
- Артикул производителя:
- SMARTINT2200VS
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- UPS INTERNATIONAL SMART TOWER
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- 9 (UPS)
- Applications :
- Network, Single Phase
- Approval Agency :
- CE
- Backup Time - Max Load :
- 7 minutes
- Cord Length :
- Form :
- Tower
- Height :
- 14.213" (361.00mm)
- Input Connector :
- IEC320-C20
- Media Lines Protected :
- RS-232
- Output Connector :
- C13 (8), C19 (1)
- Power - Rated :
- 2.2kVA / 1.6kW
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 12.008" L x 9.213" W (305.00mm x 234.00mm)
- Type :
- Line Interactive (Input Regulation)
- Voltage - Input :
- 230VAC
- Voltage - Output :
- 220V, 230V, 240V