C-TEC1203-1
- Артикул производителя:
- C-TEC1203-1
- Производитель/Бренд:
- Altech
- Краткое описание:
- ULTRA CAPACITOR MODULE 12VDC 1KJ
- Производитель :
- Altech
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- Applications :
- General Purpose, Industrial Control
- Approval Agency :
- CE, cULus, UL
- Backup Time - Max Load :
- Cord Length :
- Form :
- Tower
- Height :
- 4.567" (116.00mm)
- Input Connector :
- Screw Terminals
- Media Lines Protected :
- Output Connector :
- Screw Terminals
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.642" L x 2.362" W (92.50mm x 60.00mm)
- Type :
- Standby (No Regulation)
- Voltage - Input :
- 12V
- Voltage - Output :
- 12V