OMNIVS1200LCD
- Артикул производителя:
- OMNIVS1200LCD
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- 1200VA 600W LINE-INTERACTIVE UPS
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- 8 (6 UPS, 2 Surge Only)
- Applications :
- Desktop, Home Theater
- Approval Agency :
- CSA, FCC, NOM, UL
- Backup Time - Max Load :
- 2 minutes
- Cord Length :
- 5' (1.52m)
- Form :
- Desktop
- Height :
- 7.520" (191.00mm)
- Input Connector :
- NEMA 5-15P
- Media Lines Protected :
- RJ45
- Output Connector :
- NEMA 5-15R (8)
- Power - Rated :
- 1.2kVA / 600W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 12.008" L x 5.512" W (305.00mm x 140.00mm)
- Type :
- Line Interactive (Input Regulation)
- Voltage - Input :
- 120VAC
- Voltage - Output :
- 110V, 115V, 120V