SMART1200LCD
- Артикул производителя:
- SMART1200LCD
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- UPS 1200VA 8OUT LCD DISP USB
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
- AC Outlets :
- 8 (UPS)
- Applications :
- Desktop, Home Theater
- Approval Agency :
- Backup Time - Max Load :
- 4 minutes
- Cord Length :
- 6' (1.83m)
- Form :
- Rackmount
- Height :
- 3.504" (89.00mm)
- Input Connector :
- NEMA 5-15P
- Media Lines Protected :
- RJ45
- Output Connector :
- NEMA 5-15R
- Power - Rated :
- 1.2kVA / 700W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 10.512" L x 17.244" W (267.00mm x 438.00mm)
- Type :
- Line Interactive (Input Regulation)
- Voltage - Input :
- Voltage - Output :
- 120V