VB0D1Q3BN30P1
- Артикул производителя:
- VB0D1Q3BN30P1
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- VERTICAL, MIXED (24) C-13 & (6)
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Power Distribution, Surge Protectors
- AC Outlets :
- 30
- Approval Agency :
- cUL, UL
- Connector - AC Input :
- NEMA L22-30P
- Connector - AC Output :
- IEC C-13 (24), C-19 (6)
- Cord Length :
- 10' (3.05m)
- Current - Max :
- 30A
- Energy :
- Features :
- Housing Material :
- Media Lines Protected :
- Mounting Type :
- Rack, Vertical
- Overload Protection :
- None
- Product Status :
- Obsolete
- Region Utilized :
- International
- Type :
- PDU (Power Distribution Unit)
- Voltage - Input :
- 230V, 400V