LTS-48-18-6FT
- Артикул производителя:
- LTS-48-18-6FT
- Производитель/Бренд:
- Global Industrial
- Краткое описание:
- 48" 18 OUTLET ALUMINUM POWER STR
- Производитель :
- Global Industrial
- Категория товара :
- Power Distribution, Surge Protectors
- AC Outlets :
- Approval Agency :
- ETL, cETL
- Connector - AC Input :
- Connector - AC Output :
- NEMA 5-15R
- Cord Length :
- 6' (1.83m)
- Current - Max :
- 15A
- Energy :
- Features :
- Housing Material :
- Aluminum
- Media Lines Protected :
- Mounting Type :
- Overload Protection :
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- Type :
- Voltage - Input :
- 120V