PDUNVR30HVLX
- Артикул производителя:
- PDUNVR30HVLX
- Краткое описание:
- 5.8KW SINGLE-PHASE MONITORED PER
- AC Outlets :
- 24
- Approval Agency :
- CSA, FCC, NOM, UL
- Connector - AC Output :
- IEC 320-C13 (20), C19 (4)
- Cord Length :
- 10' (3.05m)
- Current - Max :
- 30A
- Energy :
- Features :
- Ethernet Control and Monitor Interface, Load Meter, Programmable Alerts
- Housing Material :
- Media Lines Protected :
- RJ45
- Mounting Type :
- Rack, Vertical
- Type :
- PDU, Surge Protector
- Voltage - Input :
- 208V, 230V