PDUMV30HV2
- Артикул производителя:
- PDUMV30HV2
- Краткое описание:
- POWER OUTLET STRIPS
- AC Outlets :
- 48
- Approval Agency :
- FCC, NOM, UL
- Connector - AC Input :
- NEMA L6-30P
- Connector - AC Output :
- IEC 320-C13 (40), C19 (8)
- Current - Max :
- 30A
- Energy :
- Features :
- Load Meter
- Housing Material :
- Metal
- Overload Protection :
- Circuit Breaker(s)
- Voltage - Input :
- 200V, 208V, 240V