PDUMV30HV
- Артикул производителя:
- PDUMV30HV
- Краткое описание:
- PDU METERED 208V 240V 30A 6 C19
- AC Outlets :
- 30
- Approval Agency :
- NOM, UL
- Connector - AC Input :
- NEMA L6-30P
- Connector - AC Output :
- IEC 320-C13 (24), C19 (6)
- Current - Max :
- 30A
- Energy :
- Features :
- Load Meter
- Housing Material :
- Aluminum
- Overload Protection :
- Circuit Breaker(s)
- Voltage - Input :
- 208V, 240V