PDUH30HV19
- Артикул производителя:
- PDUH30HV19
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- POWER OUTLET STRIPS
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Power Distribution, Surge Protectors
- AC Outlets :
- 4
- Approval Agency :
- UL
- Connector - AC Input :
- NEMA L6-30P
- Connector - AC Output :
- IEC 320-C19
- Cord Length :
- 12' (3.66m)
- Current - Max :
- 30A
- Energy :
- Features :
- Housing Material :
- Metal
- Media Lines Protected :
- Mounting Type :
- Rack, Horizontal
- Overload Protection :
- Circuit Breaker(s)
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- North America
- Type :
- PDU (Power Distribution Unit)
- Voltage - Input :
- 208V, 240V