PDUV30HV
- Артикул производителя:
- PDUV30HV
- Краткое описание:
- PDU BASIC 208V 240V 30A 6 C19
- AC Outlets :
- 38
- Approval Agency :
- NOM, UL
- Connector - AC Output :
- IEC 320-C13 (32), C19 (6)
- Cord Length :
- 10' (3.05m)
- Current - Max :
- 30A
- Housing Material :
- Aluminum
- Media Lines Protected :
- Mounting Type :
- Rack, Vertical
- Type :
- PDU (Power Distribution Unit)
- Voltage - Input :
- 208V, 240V